ЗВОНИТЕ НАМ 24/7
☎️+371 27255552

visser-leeuwarden-ambulance

Специализированные медицинские транспортные услуги

Для людей с особыми потребностями.

Специализированный медицинский транспорт для пациентов

Нужна помощь в перевозке людей?

ЗВОНИТЕ НАМ 24/7

Предоставляет удобные, безопасные специализированные транспортные услуги для людей с особыми потребностями в Риге, Пиериге, по всей территории Латвии.

Мы работаем 24 часа в сутки.

Pr 00:00 – 24:00
Ot 00:00 – 24:00
Tr 00:00 – 24:00
Ce 00:00 – 24:00
Pk 00:00 – 24:00
Se 00:00 – 24:00
Sv 00:00 – 24:00

Specializētais medicīnas transports pacientu pārvadāšanai
 

Nepieciešama palīdzība cilvēku transportēšanā?
ZVANI MUMS 24/7
Sniedz ērtu, drošu specializēta transporta pakalpojumus cilvēkiem ar īpašam vajadzībām Rīgā, Pierīgā, visā Latvijas teritorijā.
 
Strādājam diennakts režīmā, 24 stundas diennaktī.

Pacientu transportēšana

Guļošu un sēdošu pacientu pārvadāšana notiek sanitārajā transportā ar palīgu

Droši, uzticami un komfortabli

Sanitārais transports ir aprīkots ar visu nepieciešamo pacienta komfortam un drošībai

Transportēšana tālākiem braucieniem

Pasažieru pārvadāšana iespējama kā Rīga, tā arī Latvijā, un, nepieciešamības gadījumā, arī visā Eiropā

Transportēšanas cenas

Sēdoša pacienta transportēšana €45. Guļoša pacienta transportēšana €40 – €60. Gaidīšana 10€/stundā. Transportēšana ārpus Rīgas robežām 0,75€/km (turp un atpakaļ).

Specializētais medicīniskais transports

Ja es atrodos ārpus Latvijas

Pieteikt pakalpojumu radiniekam Latvijā

 

Medicinas taxi

Bieži ir sastopamas situācijas, kad nepieciešams transportēt slimu cilvēku, taču vieglajā automobilī to izdarīt nav iespējams vai šāda transportēšana ir neērta. Tieši šādos gadījumos mūsu darbinieki un mūsu specializētais transports invalīdu pārvadāšanai ir gatavs nākt Jums palīgā!

Transportēšana pēc insulta

Transports no/uz slimnīcas nodaļas, rehabilitācijas centra vai mājām. Uznesīsim ar nestuvēm līdz gultai.

Pacientu pārvadājumi Rīgā un ārpus tās

Ar specializētu transportu pārvadājam gulošus (sēdošus) pacientus Latvijas un tuvāko kaimiņvalstu robežās.

 

Pacientu pārvadāšana

Slimnieku medicīniskā transportēšana. Gulošo pacientu pārvadāšana. Nestaigājošo pacientu pārvadāšana. Pacientu nogādāšana uz procedūrām. Slimnieku transportēšana no pilsētas uz pilsētu. Taksometrs cilvēkiem invalīdu ratiņos. Transports gulošiem pacientiem. Transports cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Transports cilvēkiem invalīdu ratiņos

Transports cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Pacientu transportēšana no slimnīcas. Taksometrs cilvēkiem invalīdu ratiņos
 

Transports gulošiem slimniekiem

Transports invalīdiem Slimnieku transportēšana uz stacionāru Gulošu slimnieku transportēšana Slimnieka nogādāšana onkoloģijas centrā. Pacientu transportēšana no klīnikas

Sanitārais transports pacientiem

Slimnieku pārvadāšana uz Eiropu vai no Eiropas Spectransports pacientu transportēšanai Gulošu pacientu pārvadājumi uz/no Baltkrievijas Slimnieka transportēšana no Latvijas uz Krieviju Transports cilvēkiem ar ierobežotām iespējām

Stacionārs Gaiļezers – slimnieku transportēšana pēc izrakstīšanās

Specializēta transporta cilvēkiem ar īpašām vajadzībām pakalpojumi Mēs pārvadājam pacientus ar kustību traucējumiem pēc principa “no gultas uz gultu”. Tas nozīmē pacientu transportēšanu no palātas (dzīvokļa) uz automobili un no automobiļa uz dzīvokli (palātu).

Transportēšana uz MR, USG

Specializēts transports cilvēkiem ar kustību traucējumiem Pārvadājumi uz MR, USG, staru terapi Slimnieku transportēšana uz rentgenu Paralizētu pacientu pārvadājumi
 

Stacionārs Biķernieki- pacientu pārvadājumi notiek katru dienu

Sēdošus invalīdus ratiņos pārvadā sēžot ratiņkrēslā, kas tiek nofiksēti ar drošības stiprinājumiem. Braucot ratiņkrēls ir nofiksēts tā, ka tas nekustas. Visas mūsu automašīnas ir aprīkotas ar navigatoriem, lai ātri izveidotu visērtāko un ātrāko maršrutu.

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīca

Katru dienu veicam pārvadājumus uz nodaļām un transportēšanu mājās pēc izrakstīšanas no visām nodaļām.
 

Mēs transportējam gulošus (sēdošus) pacientus uz poliklīnikām, slimnīcām, kurorta ārstniecības centriem un rehabilitācijas centriem, kā arī pārējām medicīnas iestādēm, kur galamērķis ir plānveida hospitalizācija, nozīmēto procedūru un diagnostisko izmeklējumu veikšana, vai sezonālā atpūta rehabilitācijas veselības centrā. Mēs uzņemamies visas rūpes par pacienta pārvadāšanu un pārnēsāšanu visos transportēšanas posmos. Mūsu sanitāri strādā pēc metodes “no gultas līdz gultai”. Nogādāšanas veids (ar liftu vai manuāli pa stāviem) tiek izvēlēts atkarībā no apstākļiem un no pacienta stāvokļa. Mēs transportējam gulošus (sēdošus) pacientus uz lidostu, uz dzelzceļa staciju un atpakaļ. Gulošu un sēdošu pacientu pārvadāšana tiek veikta ar specializētu transportu. Pakalpojumā var ietilpt ( gan šādā, gan apgrieztā secībā ): – sagaidīšana dzelzceļa stacijā ( ja nepieciešams tieši pie vagona ); – iekāpšana transportlīdzeklī; – transportēšana; – piegāde līdz gultai, dzīvoklim vai uzņemšanas nodaļai. Mēs transportējam gulošus ( sēdošus ) pacientus un personas ar invaliditāti un kustību traucējumiem, uz svinīgiem pasākumiem, tirdzniecības iestādēm, tirgu, banku un citām iestādēm. MEDICĪNISKĀ PALĪDZĪBA TRANSPORTĒŠANAS LAIKĀ SLIMNIEKAM NETIEK SNIEGTA.

Piedāvājam specializētā transporta pakalpojumus personām ar īpašām vajadzībām, kustību traucējumiem, kā arī gulošiem pacientiem Rīgā, Latvijā un ārpus tās robežām

Specializētais transports – mikroautobusi ir aprīkoti ar liftiem/pacēlājiem vai uzbrauktuvēm, ir speciālas drošības jostas ratiņkrēslu un sēdošu klientu nostiprināšanai un pielāgoti stiprinājumi nestuvēm gulošu pacientu transportēšanai.

  • Sociālā aprūpe
  • Medicīniskā palīdzība: rehabilitācija
  • Apmācība: dažādi
  • Medicīnas ārstu komisijas
  • Biedrības, nodibinājumi

 

Sociālā palīdzība, Aprūpe mājās, Pirmās palīdzības kursi, Transports invalīdu pārvadāšanai, Medicīniskā komisija, Pārtikas paka, Sociālā aprūpe.

Transports invalīdiem, krīzes situācija, specializētais transports, Aprūpes centrs, sociālās aprūpes centrs, pansionāts, pirmās palīdzības kursi, diennakts mājas neatliekamā izsaukuma un aprūpes dienests, aprūpe mājās, medicīniskā aprūpe mājās, Drošības poga, pieņemam ziedojumus, medicīniskā komisija, pirmās palīdzības apliecība, sociālie pakalpojumi, sociālā palīdzība, Samarieši, Senioru, senioriem, Samariešu atbalsts mājās Jelgavā, Smiltenes, Skrundas, Balvu, Ventspils novadā, Valmieras novadā, Dienvidkurzemes novadā, novads, pagastā Jelgavā, Smiltenē, Skrundā, Balvos, Ventspilī, Grupu dzīvoklis, Ventspils nakts patversme, Ārstu komisija, medicīniskā izziņa, Eiropas pārtikas pakas, pārtikas banka, pārtikas paka, aprūpes kursi, Invalīdu, gulošu slimnieku ar īpašām vajadzībām transportēšana, pārvadāšana, Patversme, ģimenes asistents, asistents invalīdam, asistenta pakalpojumi, asistenti mājās, transports cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, guļošu cilvēku transportēšana, guļošu pacientu pārvadāšana, guļošu cilvēku pārvadāšana, slimnieku pārvadāšana, guļošu cilvēku nešana, transports gulošu cilvēku pārvadāšanai, transports no slimnīcas, slimnieka pārvadāšana speciālā transportā, cilvēka transportēšana ar invalīdu ratiem, transports invalīdiem ratiņkrēslā, gulošu cilvēku transportēšana, Dienas aprūpes centrs, dienas centrs cilvēkiem ar demenci, sociālā aprūpe cilvēkiem ar demenci, sociālā aprūpe cilvēkiem ratiņkrēslā, sociālā aprūpe cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, ģimenes tipa aprūpes centrs, pavadonis asistents, grupu dzīvoklis, nakts patversme, dienas centrs senioriem – Kuldīgā, īslaicīgās uzturēšanās mītne, medicīniskā komisija, ārstu komisija, Samariešu, samariesi, Hospisa aprūpe

Pirmās palīdzības kursi Mežaparks, Sociālā aprūpe Mežaparks, Aprūpe mājās Mežaparks, Medicīniskā komisija Mežaparks, Pārtikas paka Mežaparks

Specializēts transports, Gulošu cilvēku transportēšana, Gulošu pacientu pārvadāšana, Gulošu slimnieku pārvadāšana, Pacientu transportēšana, Invalīdu transportēšana, Slimnieku pārvadāšana, MED Transports, Medicīnas transports, Sanitārais transports.

Gulošu cilvēku nešana, uznešana. Transportēšanas pakalpojumi kopā ar palīgiem un medicīnas darbiniekiem, Medicīniskā palīdzība transportēšanas laikā. Klienta pacelšana, nocelšana pa stāviem līdz dzīvoklim.Pārvadāšana pacientiem ar kustību traucējumiem. Komfortabls transports sēdošu un gulošu cilvēku pārvešanai: pēc izrakstīšanas no slimnīcas, pēc insulta ar pilnīgu vai daļēju paralīzi, uz veselības pārbaudēm un izmeklējumiem, no slimnīcas uz slimnīcu, pansionātu, rehabilitāciju. Slimnieku pārvadāšana speciālā transportā.Gulošu cilvēku ar īpašām vajadzībām pārvadāšana. Invalīdu pārvadāšana specialā transportā. Sociālais transports. Slimnieku pārvadāšana “no gultas līdz gultai”. Klienta transportēšana ar nestuvēm, ratiem. Transports invalīdiem ratiņkrēslā. Pacientu pārvadāšana iespējama Rīgā, visā Latvijā, Eiropā.

Specializēts transports Pļavnieki, Gulošu cilvēku transportēšana Pļavnieki, Gulošu pacientu pārvadāšana Pļavnieki, Gulošu slimnieku pārvadāšana Pļavnieki, MED Transports Pļavnieki

Invalīdu pavadonis asistents, Invalīdu pavadoņa asistenta pakalpojumi, Specializētais invalīdu transports, Paliatīvā aprūpe.
Invalīdu pavadonis, pavadoņa asistenta pakalpojumi, pavadoņa asistenta
serviss ar specializētu transportu. Invalīdu asistenta pavadoņa
pakalpojumi cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Rīgā, Pierīgā
un Latvijas teritorijā. Ja klientam nepieciešams nokļūt uz/no medicīnas iestādi,
(slimnīca, poliklīnika, pansionāts) mācību iestādi, (arodvidusskola,
universitāte, valsts iestādes, lai nokārtotu dokumentus) iepirkties
vai apmeklēt kultūras pasākumus, (teātris, kino, opera). Aizved,
pavada invalīdu uz migrācijas dienestu, pasu galdu, veselības iestāde,
baznīca, dievkalpojumi, kultūras pasākums, tūrisma objekta apskate,
brīvās dabas apmeklējums, dabas takas, svaigs gaiss, jūra, mazas ekskursijas,
izbraucieni. Sociālais transports. Transporta pakalpojumi.